Dienstregeling zonnetrein

1. De Punt

9.55    10.25   10.55    11.25  11.55  12.25

12.55    13.55    14.55   15.55    16.55

2. Het Arsenaal

10.03    10.33   11.03     11.33  

12.03    12.33    13.03    14.03    15.03  16.03  17.03

3. Nieuwendijk /MuzEEum

13.08    14.08     15.08

16.08    17.08   

4. Oude Markt

13.13    14.13    15.13

16.13   17.13   

5. Boulevard/ Nolledijk

13.23   14.23    15.23   16.23  17.23

6. Boulevard/ Badstrand

13.26    14.26    15.26    16.26    17.26

7. Boulevard/ De Ruyter

13.29   14.29    15.29    16.29    17.29

8. De Ruyterplein/ Nieuwendijk

13.32    14.32    15.32    16.32    17.32

Seizoen informatie

Voorseizoen:

Van 4 april tot 1 mei dagelijks van 11.00 uur tot 17.00 uur.

Hoogseizoen:

Van 2 mei tot en met 1 september: dagelijks van 10.00 uur tot 18.00 uur.

Naseizoen:

Van 2 september tot en met 4 november.

Tijdens grote evenementen

  • Paasmarkt, 21 april
  • Bevrijdingsfestival 5 mei
  • Ruyter Jaarmarkt 31 mei
  • Pinkstermarkt 9 juni
  • Festival Onderstroom, 6 t/m 7 juli
  • Rescue Vlissingen
  • Kermis, 12 t/m 21 juli
  • Zondag Zomer Boulevardmarkt 21 juli
  • Midzomernachtmarkt, 2 augustus
  • Film by the Sea 13 t/m 22 september
Menu
Translate »