Dienstregeling naseizoen

Vanaf 8 november rijden wij alleen in de weekenden en voor arrangementen!

1. De Punt

10.55    11.55    

12.55    13.55    14.55    15.55   16.55

2. Het Arsenaal

11.03    12.03

13.03    14.03    15.03    16.03    17.03

3. Nieuwendijk /MuZEEum

11.08    12.08    13.08 

14.08    15.08    16.08   17.08

4. Oude Markt

11.13    12.13    13.13

14.13    15.13    16.13    17.13

5. Boulevard/ Nolledijk

13.20   14.20    15.20    16.20

6. Boulevard/ Badstrand

13.23    14.23    15.23   16.23

7. Boulevard/ De Ruyter

13.26    14.26    15.26    16.26

8. De Ruyterplein/ Nieuwendijk

13.30    14.30    15.30    16.30    17.30

SEIZOEN INFO


Voorseizoen:

Van 28 maart tot en met 28 april dagelijks van 11.00 uur tot 17.30 uur.

Hoogseizoen:

Van 29 april tot en met 2 september: dagelijks van 10.00 uur tot 17.30 uur.

Naseizoen:

Van 2 september tot en met 2 november dagelijks van 11.00 uur tot 17.30 uur.

Na 8 november tot nader bericht alleen in de weekenden. Voor arrangementen is de Zonnetrein wel beschikbaar.



Translate »