Dienstregeling zonnetrein

1. De Punt

9.55    10.25   10.55    11.25   11.55   12.25

12.55    13.55    14.50   15.50    16.50

2. Het Arsenaal

10.00    10.30   11.00     11.30  

12.00    12.30    13.00    14.00

14.58    15.55     16.55

3. Nieuwendijk /MuzEEum

13.08    14.03    15.03

15.58    16.58   

4. Oude Markt (Gastrocafe Santiago)

13.13    14.13    15.05

16.00   17.00   17.20  

5. Boulevard/ Nolledijk

13.20   14.20    15.15   16.10

6. Boulevard/ Badstrand

13.23   14.23    15.18   16.15   

7. Boulevard/ De Ruyter

13.29   14.29    15.21   16.18

8. De Ruyterplein/ Nieuwendijk

13.31    14.31    15.23

16.23   17.03    17.23

Seizoensinformatie

Voorseizoen:

Van 15 februari tot 15 april dagelijks van 11.00 uur tot 17.00 uur.

Hoogseizoen:

Van 16 april tot en met 25 september: dagelijks van 10.00 uur tot 18.00 uur.

Naseizoen:

Van 26 september tot en met 6 november: dagelijks van 10.55 uur tot 17.23 uur.

Tijdens grote evenementen

  • Paasmarkt,
  • Bevrijdingsfestival
  • Ruyter Jaarmarkt
  • Pinkstermarkt
  • Festival Onderstroom,
  • Rescue Vlissingen
  • Kermis,
  • Zondag Zomer Boulevardmarkt
  • Midzomernachtmarkt,
  • Film by the Sea 10 t/m 19 september
Translate »