Dienstregeling zonnetrein

Halte 1. De Punt

10.55    11.55

12.55    13.55    14.50    15.50

16.50

Halte 2. Het Arsenaal

11.00    12.00   13.00

14.00   14.58    15.55   16.55

Halte 3. Nieuwendijk /MuzEEum

11.08   12.08    13.08

14.03    15.03    15.58   

16.58 

Halte 4. Oude Markt

11.13    12.13    13.13 

14.13    15.05    16.00

16.20   17.00    17.20 

Halte 5. Boulevard/ Nolledijk

13.23    14.23    15.15

Halte 6. Boulevard/ Badstrand

13.26    14.26    15.18   

Halte 7. Boulevard/ De Ruyter

13.29  14.29   15.21

Halte 8. De Ruyterplein/ Nieuwendijk

13.31    14.31    15.06

15.23    16.03   16.23

17.03    17.23 

Seizoen informatie

Voorseizoen:

Van 1 april tot en met 22 mei dagelijks van 11.00 uur tot 17.00 uur.

Hoogseizoen:

Van 22 mei tot en met 1 september: dagelijks van 10.00 uur tot 18.00 uur.

Naseizoen:

Van 2 september tot en met 10 november.

Winter:

Na 10 november.

Alleen in de weekenden. Voor arrangementen is de Zonnetrein wel beschikbaar.

Tijdens grote evenementen

Paasmarkt, 21 april

Bevrijdingsfestival 5 mei

Ruyter Jaarmarkt 31 mei

Pinkstermarkt 9 juni

Festival Onderstroom, 6 t/m 7 juli

Rescue Vlissingen

Kermis, 12 t/m 21 juli

Zondag Zomer Boulevardmarkt 21 juli

Midzomernachtmarkt, 2 augustus

Film by the Sea 13 t/m 22 september

Translate »