Dienstregeling winterseizoen

1. De Punt

10.55    11.55    12.55

13.55    14.55    15.55    16.55

2. Het Arsenaal

11.03    12.03   13.03

14.03   15.03    16.03  17.03

3. Nieuwendijk /MuzEEum

11.08    12.08    13.08

14.08    15.08    16.08

4. Oude Markt

11.13    12.13    13.13

14.13    15.13    16.13

5. Boulevard/ Nolledijk

13.23    14.23    15.23    16.23

6. Boulevard/ Badstrand

13.26    14.26    15.26    16.26

7. Boulevard/ De Ruyter

13.29    14.29    15.29    16.29

8. De Ruyterplein/ Nieuwendijk

13.31    14.31    15.31    16.31  

SEIZOEN INFO


Voorseizoen:

Van 24 maart tot en met 27 april dagelijks van 11.00 uur tot 17.30 uur.

Hoogseizoen:

Van 28 april tot en met 29 september: dagelijks van 10.00 uur tot 17.30 uur.

Naseizoen:

Van 30 september tot en met 4 november dagelijks van 11.00 uur tot 17.30 uur.

Na 4 november tot nader bericht alleen in de weekenden. Voor arrangementen is de Zonnetrein wel beschikbaar.



Menu
Translate »