Dienstregeling Winterseizoen

1. De Punt

10.55    11.55    12.55

13.55    14.50    15.50

16.50

2. Het Arsenaal

11.00    12.00   13.00

14.00   14.58    15.55   16.55

3. Nieuwendijk /MuzEEum

11.08    12.08    13.08

14.03    15.03    15.58   

16.58

4. Oude Markt

11.13    12.13    13.13

14.13    15.05    16.00   

16.20    17.00    17.20  

5. Boulevard/ Nolledijk

13.23    14.23    15.15   

6. Boulevard/ Badstrand

13.26    14.26    15.18   

7. Boulevard/ De Ruyter

13.29    14.29    15.21

8. De Ruyterplein/ Nieuwendijk

13.31    14.31    15.23   

16.03    16.23   17.03    17.23  

Seizoen info

Voorseizoen:

Van 15 februari tot en met 15 april dagelijks van 10.55 uur tot 17.30 uur.

Hoogseizoen:

Van 16 april tot en met 25 september: dagelijks van 09.55 uur tot 17.30 uur.

Naseizoen:

Van 26 september tot en met 6 november dagelijks van 10.55 uur tot 17.30 uur.

Na 6 november tot nader bericht alleen in de weekenden. Voor arrangementen is de Zonnetrein wel beschikbaar.



Menu
Translate »